Tarocistka Anglia

Usługi opiekunek osób starszych

  • Data publikacji: Październik 21, 2021
    • 505 468 668, Polska

Firma ROKITA CARE Katarzyna Rokita z siedzibą w Krakowie jest dynamicznie rozwijającą się działalnością świadczącą usługi opiekuńcze.
Naszym głównym celem jest pomoc seniorom, którzy potrzebują wsparcia w życiu codziennym.
Mamy świadomość, że jest to możliwe tylko dzięki wykwalifikowanemu personelowi , któremu proponujemy współpracę w charakterze opiekuna lub opiekunki osób starszych w Polsce.

Oferujemy:
- szeroki wybór ofert
- legalne i atrakcyjne zatrudnienie
- elastyczne warunki współpracy
- opieka całodobowa lub na godziny
-bieżący kontakt z naszym koordynatorem
- ewentualne zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Zakres obowiązków:
-pomoc Podopiecznemu w czynnościach dnia codziennego
-przygotowywanie posiłków
-dbanie o czystość, higienę i porządek w gospodarstwie domowym
- towarzyszenie podczas spacerów, zakupów, wizyt u lekarza

Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi
- empatia, pogodne usposobienie i życzliwość wobec Podopiecznego.

Numer telefonu: 505468668
Adres mailowy: info@rokitacare.com
Adres internetowy: https://www.rokitacare.com/
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Powiązane oferty

  • Opiekun os. starszych/Niemcy

    Opiekun os. starszych/Niemcy

    Zatrudnię Październik 19, 2021 Proszę o kontakt

    Zostań Opiekunem Osób Starszych w Niemczech z firmą MJ CARE Od kandydatów oczekujemy doświadczenia, komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz gotowości do wyjazdu. Zarobki do 1800€ ...

  • Informatyk – praca zdalna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

    Informatyk – praca zdalna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

    Zatrudnię Warszawa (mazowieckie) Październik 18, 2021 Proszę o kontakt

    Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od dwudziestu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży oraz wiodącym d...

  • Konsultant ds. technicznych - praca zdalna / z orzeczeniem

    Konsultant ds. technicznych - praca zdalna / z orzeczeniem

    Zatrudnię Cała Polska (podkarpackie) Październik 15, 2021 Darmowe

    Nasz nowy Partner to sieć sklepów wielobranżowych w całej Europie. Od wielu lat prężnie rozwija się na rynku Polskim. Jest popularną firmą zajmującą się sprzedażą odzieży jak też artykułów u...

Wielka Brytania I Anglia I Szkocja I Walia I Irlandia Północna