Tarocistka Anglia

Pracownik utrzymania ruchu – młodszy elektryk

  • Data publikacji: Czerwiec 10, 2021
  • Data modyfikacji: Czerwiec 10, 2021
    • 723727626, Kolbuszowa, podkarpackie, Polska

Firma Newborn Plastic s.c. z siedzibą w Kolbuszowej świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych zatrudni: Pracownika utrzymania ruchu – młodszego elektryka

Poszukujemy również osób młodych do przyuczenia.

Zakres obowiązków:
• Pomoc w diagnozowaniu i naprawie usterek elektrycznych,
• Udział w konserwacjach i przeglądach maszyn i urządzeń pod względem elektryki i automatyki,
• Sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw,
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy i przestrzeganie przepisów BHP.

Oczekiwania:
• Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• Wykształcenia min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne lub wyższe z zakresu: elektryka, automatyka),
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej w systemie dziennym,
• Mile widziane uprawnienia SEP.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa + premia) na poziomie 4000-5000 brutto,
• Wewnętrzy program szkoleń stanowiskowych pod okiem doświadczonych pracowników, pomoc w zdobyciu uprawnień SEP,
• Nagrody pieniężne za pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze,
• Pakiet relokacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: rekrutacja@newbornplastic.pl
Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 723 727 626

Ulica i numer lokalu: Leśna 11
Numer telefonu: 723727626
Godziny otwarcia: 8:00-16:00
Adres mailowy: rekrutacja@newbornplastic.pl
Ważność oferty: Od June 10, 2021 do June 30, 2021
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Powiązane oferty

  • Pracownik produkcji/Młodszy operator maszyn

    Pracownik produkcji/Młodszy operator maszyn

    Zatrudnię Kolbuszowa (podkarpackie) Czerwiec 10, 2021 Proszę o kontakt

    Firma Newborn Plastic s.c. z siedzibą w Kolbuszowej świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych zatrudni: Pracownika produkcji / młodszego operatora maszyn Poszukujemy rów...

  • Pracownik magazynowy – magazynier

    Pracownik magazynowy – magazynier

    Firma Newborn Plastic s.c. z siedzibą w Kolbuszowej świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych zatrudni: Pracownika magazynowego – magazyniera. Zakres obowiązków: • Reali...

  • Pracownik Utrzymania Ruchu - Mechanik maszyn produkcyjnych

    Pracownik Utrzymania Ruchu - Mechanik maszyn produkcyjnych

    Firma Newborn Plastic s.c. z siedzibą w Kolbuszowej świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych zatrudni: Pracownika Utrzymania Ruchu - Mechanika maszyn produkcyjnych Zakr...

Wielka Brytania I Anglia I Szkocja I Walia I Wrozby I Irlandia Północna