Tarocistka Anglia

Pracownik obsługi biura

  • Data publikacji: Lipiec 4, 2019
    • 71 361 60 35, Wrocław, dolnośląskie, Polska

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:
- kompleksowa obsługa sekretariatu i koordynowanie obiegu korespondencji oraz dokumentów w biurze
- rejestracja pacjentów
- przyjmowanie zapisów na szkolenia
- współpraca z terapeutami i trenerami

Wymagania

Oczekujemy:
- wykształcenia wyższego (mile widziane ukończone kierunki: administracja, zarządzanie, marketing, psychologia, pedagogika),
- biegłej znajomości obsługi MS Office (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych,
- umiejętności planowania i dobrej organizacji czasu pracy,
- dyspozycyjności, odpowiedzialności i zaangażowania, komunikatywność i umiejętność budowania relacji interpersonalnych
- dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań
- gotowości do długoterminowej współpracy

Oferujemy

- ciekawą pracę w młodym zespole
- miłą i przyjazną atmosferę pracy
- atrakcyjny system premiowy
- różnorodność zadań i wyzwań

Forma kontaktu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje aplikacje, zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mailowy rekrutacja@dcp.wroclaw.pl. Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomości (DCP/2019SEKRETARIAT).

Numer telefonu: 71 361 60 35
Adres mailowy: dyrekcyjna33f@dcp.wroclaw.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Powiązane oferty

  • Psychiatra

    Psychiatra

    Zatrudnię Wrocław (dolnośląskie) Lipiec 1, 2019

    Opis stanowiska Zapraszamy do współpracy z Dolnośląskim Centrum Psychoterapii! W związku z dynamicznym rozwojem Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii poszukujemy do współpracy psychiatry Wyma...

  • Psycholog

    Psycholog

    Poszukiwany psycholog w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii Wymagania - doświadczenia w samodzielnej pracy psychoterapeutycznej - posiadanie niezbędnych w psychoterapii szkoleń, ukończona szk...

  • Logopeda

    Logopeda

    PRACA W DOLNOŚLĄSKIM CENTRUM PSYCHOTERAPII STANOWISKO: LOGOPEDA Wymagania Oczekujemy: - min. 3-letnie doświadczenie zawodowe -wykształcenie wyższe kierunkowe - posiadanie niezbędnych szkoleń...