Tarocistka Anglia

Pracownik magazynowy – magazynier

  • Data publikacji: Czerwiec 10, 2021
    • 723727626, Kolbuszowa, podkarpackie, Polska

Firma Newborn Plastic s.c. z siedzibą w Kolbuszowej świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych zatrudni: Pracownika magazynowego – magazyniera.

Zakres obowiązków:
• Realizacja planowych załadunków, rozładunków oraz przyjęć magazynowych,
• Przygotowanie do transportu wyrobów gotowych przewidzianych planem sprzedażowym,
• Ewidencjonowanie obrotu magazynowego,
• Weryfikacja zgodności ilościowej i jakościowej przyjmowanych oraz wydawanych towarów,
• Utrzymywanie porządku na magazynie oraz dbanie o powierzony sprzęt magazynowy,
• Utrzymywanie standardów bezpieczeństwa i jakości poprzez przestrzeganie procedur i instrukcji.

Oczekiwania:
• Dyspozycyjność do pracy w systemie dziennym-zmianowym,
• Umiejętność jazdy wózkiem widłowym,
• Zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia umiejętności,
• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa + premia) na poziomie 3500-4500 brutto,
• Refundacja kursu na wózki widłowe,
• Wewnętrzy program szkoleń stanowiskowych pod okiem doświadczonych pracowników,
• Nagrody pieniężne za pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze,
• Pakiet relokacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: rekrutacja@newbornplastic.pl
Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 723 727 626

Ulica i numer lokalu: Leśna 11
Numer telefonu: 723727626
Godziny otwarcia: 8:00-16:00
Adres mailowy: rekrutacja@newbornplastic.pl
Ważność oferty: Od June 10, 2021 do June 30, 2021
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Powiązane oferty

  • Pracownik Utrzymania Ruchu - Mechanik maszyn produkcyjnych

    Pracownik Utrzymania Ruchu - Mechanik maszyn produkcyjnych

    Zatrudnię Kolbuszowa (podkarpackie) Czerwiec 10, 2021 Proszę o kontakt

    Firma Newborn Plastic s.c. z siedzibą w Kolbuszowej świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych zatrudni: Pracownika Utrzymania Ruchu - Mechanika maszyn produkcyjnych Zakr...

  • Pracownik Utrzymania Ruchu - Elektryk/Automatyk

    Pracownik Utrzymania Ruchu - Elektryk/Automatyk

    Firma Newborn Plastic s.c. z siedzibą w Kolbuszowej świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych zatrudni: Pracownika Utrzymania Ruchu - Elektryka/Automatyka Zakres obowiąz...

  • Operator maszyn do produkcji tworzyw sztucznych

    Operator maszyn do produkcji tworzyw sztucznych

    Firma Newborn Plastic s.c. z siedzibą w Kolbuszowej świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych zatrudni: Operatora maszyn do produkcji tworzyw sztucznych Zakres obowiązkó...

Wielka Brytania I Anglia I Szkocja I Walia I Wrozby I Irlandia Północna