Tarocistka Anglia

Prace monterskie w Berlinie, stolarka otworowa

  • Data publikacji: Wrzesień 21, 2022
    • 695391000, Opole, opolskie, Polska

ProTeam to Firma z dużym doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku technologii tworzyw sztucznych. Od lat jesteśmy ważnym partnerem dla naszych zagranicznych kontrahentów. Marka proTeam jest jedną z najbardziej liczących się i rozpoznawalnych w branży. Jesteśmy cenieni za terminowość, niezawodność oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko montażysty stolarki otworowej (okna / drzwi). Zatrudnienie będzie miało miejsce poza granicami kraju, Berlin - Niemcy. Wymagamy dyspozycyjności oraz zaangażowania. Oferujemy atrakcyjne zarobki oraz stabilność zatrudnienia.

Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego!

Zapraszamy do kontaktu!

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest proTeam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Szczecinie, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie za numerem KRS 0000686592

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do proTeam zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełna treść obowiązku informacyjnego zamieszczona jest na naszej stronie internetowej w zakładce "Ochrona Danych".

Ulica i numer lokalu: B. Krzywoustego 4/2
Numer telefonu: 695391000
Godziny otwarcia: 08.00-16.00
Adres mailowy: rekrutacja@proteam.info.pl
Adres internetowy: proteam.info.pl
Ważność oferty: Od September 26, 2022 do May 18, 2023
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Powiązane oferty

  • Sprzątacz-ka obszarów biurowo-socjalnych

    Sprzątacz-ka obszarów biurowo-socjalnych

    Zatrudnię Chorula (opolskie) Maj 16, 2022 Proszę o kontakt

    Miejsce pracy: Chorula Zainteresowanych ofertą proszę o kontakt pod numerem telefonu 666 383 120. Firma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni do sprzątania obszarów biurowo-so...

  • Zacznij własny domowy interes!

    Zacznij własny domowy interes!

    Zatrudnię Opole (opolskie) Marzec 10, 2022 2650.00 Zł

    Czy chciałbyś pracować w domu, poświęcać więcej czasu swojej rodzinie, przyjaciołom lub hobby? Dałeś już sobie spokój z tymi wątpliwymi ofertami, które obiecują wszystko, a zostawiają Cię z ...

  • Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji

    Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji

    Zatrudnię Opole (opolskie) Kwiecień 22, 2021 Proszę o kontakt

    Zakres obowiązków: Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich Kontrola jakości Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych Oferujemy: Wynagrodze...

Wielka Brytania I Anglia I Szkocja I Walia I Wrozby I Irlandia Północna