Tarocistka Anglia

waga samochodowa serwis przeglądy techniczne legalizacja

  • Data publikacji: Lipiec 8, 2019
    • 668027711, Inowrocław, kujawsko-pomorskie, Polska

Nasza firma jest producentem wag elektronicznych w Bydgoszczy. Zajmujemy się również serwisem między innymi wag, takich jak: waga samochodowa, przemysłowa, najazdowa, platformowa, waga paletowa.
Jeśli wybiorą Państwo Nas do serwisu do swoich wag, gwarantujemy, że wagi będą działać długo i niezawodnie.
Wagibydgoszcz posiada wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie w serwisie wag, ponieważ od niego zaczynaliśmy.
Wiemy, że nie każdą wagę można łatwo i szybko dostarczyć do naszego serwisu - dlatego nasi przeszkoleni technicy mogą dokonać napraw dojeżdżając do Państwa. Dojazdy obejmują całe województwa kujawsko pomorskiego (Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz, Brodnica), a także całego obszaru Polski (Kutno, Konin, Gniezno, Chojnice).
Dodatkowo do naszych usług należy handel częściami zamiennymi oraz przeprowadzanie legalizacji wagi oraz wykonanie przeglądu technicznego wagi.
Zapraszamy do kontaktu 668027711 lub info@wagibydgoszcz.pl oraz na naszą stronę internetową http://wagibydgoszcz.pl/serwis/


Numer telefonu: 668027711
Adres mailowy: info@wagibydgoszcz.pl
Adres internetowy: http://wagibydgoszcz.pl/serwis/
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.